همدان، انتهای خیابان هنرستان، روبروی بانک مسکن
با ما تماس بگیرید
09186780090

بایگانی نوشته‌ها


زنبور عسل (قصه های کودکانه)

زنبور عسل (قصه های کودکانه)

زنبور کوچولو وقتی چشمانش را باز کرد ساعت ۶ صبح بود و دید که همه مشغول کار کردن هستند،نگاهی به اطراف کرد و با بی میلی برای کار کردن آماده شد.همهی در حال کار کردن بودند، بعضی ها لانه را تمیز می کردند، بعضی دیگر به بچه هایکوچک می رسیدند و عده ای هم راه رو را تمیز می کردند.زنبور کوچولو که دل و دماغ کار کردن نداشت آرام آرام شروع کرد به گرد گیری کندو.در ذهنش یاد بازی دیروزش در دشت گل ها افتاد و دوست داشت کهدوباره به آن جا برود و با دوستان جدیدی که پیدا کرده بود بازی کند.او دیروز با شته ها بازی کرد و بسیار با هم صحبت کردند و خندیدند. دشت گل کنار پنبه زار بود و بسیار زیبا بود.

بچه تنبل (قصه های کودکانه)

بچه تنبل (قصه های کودکانه)

پونه دختر کوچکی بود که به مهد کودک می رفت، او در انجام دادن کارهایش کمی تنبل بود.همیشه برای کارهای نکرده اش بهانه می آورد، هنگام رفتن به مهد کودک بعد از کمی راه رفتن به مادرش میگفت:مامان من را بغل کن من خیلی کوچکم و نمی توانم همه ی راه را پیاده تا مهد بیایم، پاهایم خسته می شوند.مادر هم بیشتر راه پونه را در آغوش می کشید و به مهد می برد.وقتی به خانه می آمدند همیشه برای انجام کارها تنبلی می کرد و اصلا به مادرش کمک نمی کرد.مادرش می گفت وقتی از بیرون می آیی باید دست هایت را بشوری، پونه هم می گفت من آنقدر بزرگنشده ام که بتوانم به تنهایی دست هایم را بشورم و لباس هایم را خیس می کنیم.

چگونه برای کودکان داستان بنویسیم

چگونه برای کودکان داستان بنویسیم

چگونه می توان بهترین داستان را نوشت؟ آیا دوست دارید در مورد شخصیت های کتاب مورد علاقه یخود بنویسید؟ و یا شخصیت های جدیدی خلق کنید؟نوشتن داستان می تواند یک چالش واقعی برای سنجیدن دانش شما باشد؟همان طور که در خواندن و نوشتن یک کتاب و یا تعریف کردن داستان ها مهارت دارید،نوشتن کتاب هم مهارت های خاص خود را دارد.برای کمک به نویسنده ی درون خودمان باید از کتاب ها و نویسنده های مشهور کمک بگیریم و بدانیمکه چطور می توانیم بهترین کتاب را خلق کنیم که جذابیت کافی برای خواندن داشته باشد.

فواید بازی کودکان با عروسک انگشتی

فواید بازی کودکان با عروسک انگشتی

بازی با عروسک بندانگشتی: این بازی از دوران نوزادی کودک شما تا چهار   ماهگی‌اش خوب و مناسب است. در این بازی مهارت‌هایی که رشد پیدا می‌کنند  یکی  توسط تحریک بینایی و دیگری با تعامل بین شما و کودک. فکر هم نکنید  حتماً  باید این بازی را در دورهٔ نوزادی فرزندتان انجام دهید و همچنین  اجرای آن  وقتی کودک کمی بزرگ‌تر می‌شود باز هم سرگرم‌کننده خواهد  بود.وسایل مورد نیاز برای این بازی فقط یکی از  دست‌های شما و یک یا چند  عروسک‌ بندانگشتی ساده است که حتی می‌توانید  خودتان آن را با کاغذ ضخیم و  یک ماژیک درست کنید.

درباره‌ی نویسنده
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...