بچه ها عاشق استفاده از آرایش والدین خود هستند ، اگرچه مواد آرایشی ساخته شده برای بزرگسالان ممکن است برای کودکان ایمن نباشد. لوازم آرایشی بزرگسالان ممکن است حاوی مواد شیمیایی و سایر مواد حساسیت زای احتمالی باشد که می تواند به پوست لطیف کودک آسیب برساند. از این رو ، بهتر است محصولات آرایش خود را از دسترس کودک دور نگه دارید.
به همین جهت شما می توانید از اسباب بازی های آرایشی بدون ضرر که فرزندانتان می توانند با آنها بازی کنند تهیه کنید تا کنجکاوی آنها را جلب کند. ست های آرایش می توانند سرگرم کننده باشند ، و همچنین باعث افزایش خلاقیت و تشویق کودک برای ایجاد یک سرگرمی شوند. با کلیک در اینجا اسباب بازی بازیشاد نمونه هایی متنوعی از این لوازم و ست های آرایشی اسباب بازی مخصوص کودک را به جهت مشاهده و خرید قرار داده است.

چگونه این ست های اسباب بازی خاص را انتخاب کنم
وقتی نوبت به انتخاب اسباب بازی برای خرید فرزندتان می رسد ، فاکتورهای مختلفی وجود دارد که ممکن است بخواهید آنها را در نظر بگیرید.
از آنجا که یک مجموعه آرایشی به تماس با پوست کودک شما نیاز دارد ، برای شما مهم است که چیزی را انتخاب کنید که ضد حساسیت باشد و با مواد غیر سمی ساخته شود. پوست کودک بسیار حساس است ، بنابراین این مهمترین نکته باید باشد. همچنین اگر می توان با استفاده از آب و صابون ملایم آرایش را به راحتی از بین برد ، این یک مزیت است.
اگر ترجیح می دهید چیزی را به کودک خود تحویل دهید که روی پوست نماند ، بهتر است به موادی که از آن این اسباب بازی ها ساخته شده است نیز توجه کنید. مجموعه های و لوازم آرایشی کودکان به جهت وانمودن این عمل معمولاً از پلاستیک ساخته می شوند ، بنابراین اگر اتفاقاً یک ست برای کودک زیر سر دارید، کیفیت پلاستیک را بررسی کنید و مطمئن شوید که فاقد BPA است. اگر می توانید چیزی پیدا کنید که از پلاستیک ABS یا چوب طبیعی یا ترکیب چوب لاستیک ساخته شده باشد ، بهتر است زیرا سازگار با محیط زیست است.

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/81nAR2q84LL._AC_SL1500_.jpg

مزایای بازی با وسایل آرایش
برخلاف آنچه بسیاری از مردم فکر می کنند ، بازی با وسایل آرایش فقط در مورد آموزش آرایش چهره به دختران کوچک نیست. بازی با وسایل آرایش نوعی بازی وانمود کننده است که می تواند مزایای زیادی را برای بچه ها به همراه داشته باشد.
کودکان با تخیل و انجام و فعالیت کار یاد می گیرند ، درست مانند وقتی که کودک شما کاغذ تاشده را برمی دارد و با چرخاندن آن به عقب و جلو در هوا ، وانمود می کند که یک هواپیمای پرنده است. تظاهر به بازی مهارت های مختلفی را در کودک ایجاد می کند و حمایت از آن برای شما بسیار مفید خواهد بود.
تظاهر به بازی به رشد مهارت های اجتماعی و عاطفی کمک می کند ، به ویژه هنگامی که او با کودکان دیگر بازی می کند. تظاهر به بازی به یک بازی مشارکتی تبدیل می شود ، و این به او می آموزد که یاد بگیرد چگونه می تواند به نوبت ، اشتراک و حل مشکلات پیش آمده را پیدا کند. تظاهر به بازی همچنین به کودک اجازه می دهد تا عزت نفس خود را ایجاد کند وقتی که احساس کند و کشف کند که می تواند هر چیزی باشد و فقط با تظاهر به راهی که می خواهد نگاه کند.

https://cf.shopee.ph/file/b06920c3ba1480497716bb566e60ebe9
تظاهر به بازی همچنین به رشد مهارت های تفکر کودک کمک می کند. حتی اگر کودک شما فقط با آرایش بازی می کند ، بازهم لازم است که به فکر کارهایی باشد که می تواند با انواع مختلف آرایش انجام دهد. به عنوان مثال ، رژگونه می تواند به عنوان سایه چشم نیز مورد استفاده قرار گیرد و کودک شما می تواند این موضوع را بدون اینکه کسی حتی به او بگوید ، کشف کند. او همچنین می تواند رنگ ها را مخلوط و مطابقت دهد ، هر آنچه فکر می کند خوب به نظر برسد و مکمل یکدیگر باشد.
سرانجام ، تظاهر به بازی ، تخیل را پرورش می دهد. به عنوان یک والد ، مهم است که کودک خود را تشویق کنید که هنگام بازی از خلاقیت و تخیل خود استفاده کند. با قاشق به او همه چیز ندهید. در عوض ، بگذارید خودش خودش چیزها را کشف کند. بگذارید یک موقعیت خیالی ایجاد کند که بتواند هرچه می خواهد باشد. او می تواند یک شاهزاده خانم ، یک وبلاگ نویس باشد که فیلم های آموزشی آرایش را می گذارد ، یا یک آرایشگر که به دیگران کمک می کند احساس خوبی نسبت به خود داشته باشند.
به او اجازه دهید آرایش کند ، ضمن اینکه به او اجازه می دهد تصمیم بگیرد از کدام یک استفاده کند. این باعث افزایش اعتماد به نفس و تشویق وی برای تقویت مهارت های خود می شود. همچنین به او نشان می دهد که به قضاوت او اعتماد دارید.
Buy Online Kids Play Fashion Cosmetics Toy Make Up Set Safe Washable  Children's Makeup Box Princess Beauty Pretend Play Toys For Girl Kids ▻  Alitools
نتیجه
اینکه به دختر کوچک خود اجازه دهید با آرایش بازی کند ، راه خوبی برای تجربه چیزهایی است که معمولاً می بیند شما را انجام می دهید. یادگیری نحوه آرایش در سنین پایین نیز دارای مزایایی است ، زیرا می تواند با بزرگ شدن احساس استقلال بیشتری کند.
فقط مطمئن شوید که درگیر ماجرا هستید و آنجا هستید تا او را در طول مسیر راهنمایی کنید. در کنار او باشید و آماده پاسخگویی به سوالات مربوط به آرایش باشید ، در حالی که به او اجازه می دهید به تنهایی چیزهایی جدید را کشف کند.

Buy Makeup for Girls Kids Makeup Kit Real Washable Pretend Play Makeup and  Nail Art All in One Beauty Kit, Gift for Little Girls & Kids Christmas  Birthday Online at Low Prices

نکات ایمنی برای کودکان هنگام استفاده از وسایل آرایش

در حالت ایده آل ، کودکان نباید از هرگونه آرایش و مواد آرایشی مضر استفاده کنند. حتی هنگامی که یک آرایش طبیعی برای کودک خود انتخاب می کنید ، اطمینان حاصل کنید که هیچ ماده مضری برای کودک شما نداشته باشد.
همیشه هنگامی که کودکان کم سن و سال با لوازم آرایش بازی می کنند ، همیشه آنها را کنترل کنید ، زیرا آنها تمایل به قرار دادن چیزهایی در دهان دارند و ممکن است مواد خاصی را مصرف کنند که ممکن است بر سلامتی آنها تأثیر سو بگذارد. محصولی را انتخاب کنید که فاقد مواد شیمیایی و سمی باشد زیرا بچه ها تمایل دارند مواد بازی را بخورند.
همچنین ، قبل از اینکه به آنها اجازه دهید با کل مجموعه بازی کنند ، یک تست پچ انجام داده و هرگونه واکنش آلرژیک را بررسی کنید. نحوه استفاده ایمن از هر محصول در کیت را به آنها نشان داده و یاد دهید تا از آسیب دیدگی چشم یا بلعیدن تصادفی جلوگیری کند.

https://cf.shopee.ph/file/9af2132f5cf1079d0992ba87e0fcf09c

چگونه می توان مجموعه آرایش مناسب کودکان را انتخاب کرد؟
در حالی که بهترین ست آرایش را برای کودکان خود انتخاب کرده اید ، مواردی است که باید به خاطر بسپارید.
    قابل شستشو: آرایش بزرگسالان مانند ریمل ها ممکن است لکه هایی ایجاد کند و پاک کردن آنها از روی پوست به راحتی انجام نمی شود. از خرید چنین محصولات آرایشی قوی برای بچه ها خودداری کنید زیرا آنها پوست بسیار حساسی دارند. پس از بازی ، محصول باید به راحتی با آب و صابون شسته شود.
    غیر سمی: پوست کودک بسیار ظریف است ، بنابراین مهمترین نکته ای که باید بخاطر بسپارید این است که مواد آرایشی نباید سمی باشند. از مصرف مواد شیمیایی مانند سولفات ها و فتالات ها باید خودداری کرد زیرا مواد محرک پوست هستند. محصولی که به سادگی ادعا می کند "طبیعی" یا "ارگانیک" است ، در واقع برای کودکان شما بی خطر نیست. به دنبال یک گواهینامه مناسب "CPC" باشید که امنیت آن را برای بچه ها تضمین کند.
    مواد مورد استفاده: بیشتر ، ست های بازی آرایشی از مواد پلاستیکی تشکیل شده اند. این پلاستیک ها همیشه ایمن نیستند. مطالعات نشان داده است که بیس فنول A (BPA) ممکن است در اختلالات هورمونی کودکان نقش داشته باشد. اطمینان حاصل کنید که یک بسته آرایش پلاستیکی ایمن برای فرزند خود خریداری کرده اید.

3 Tier Girls Make Up Play Set in Pink Heart Shaped Plastic Case Kids Make  Up | Makeup kit for kids, Little girl toys, Toddler girl toys
کودک در چه سنی می تواند از لوازم آرایش استفاده کند؟
بیشتر افراد استفاده از آرایش حرفه ای یا آرایش واقعی را برای کودکان تا رسیدن به بزرگسالی توصیه نمی کنند. لوازم آرایش یا بازی های آرایشی تظاهر-بازی را می توان برای سرگرمی کودکان پنج ساله یا بالاتر استفاده کرد ، یا توصیه شده توسط سازنده بر روی جعبه مجموعه اسباب بازی آرایش است.
کیت های آرایش اسباب بازی مواردی فراتر از استفاده از رنگ روی گونه ها و لب های آنها هستند. تظاهر به بازی به رشد مهارت های حرکتی کمک کرده و خلاقیت را افزایش می دهد. کودکان 12 ساله یا بالاتر ممکن است قادر به خواندن برچسب های لوازم آرایشی باشند و بدانند چه چیزی برای آنها مضر است و چه خطری برای آنها دارد. قرار گرفتن در معرض یک آرایش وانمود کننده آرایش همچنین ممکن است به آنها ایده ای در مورد آرایش بدهد و به آنها کمک کند تا تشخیص دهند که آیا از بزرگسالان استفاده می کنند یا نه ، یا اینکه از چه نوع آرایش می خواهند از آرایش استفاده کنند.
بنابراین ، اگر کوچولوی شما کیت آرایش می خواهد ، برای آنها یک اسباب بازی دوستانه مانند مواردی که در بالا ذکر کردیم تهیه کنید و ببینید چقدر دوست دارند با آنها بازی کنند. اما اطمینان حاصل کنید که آنها می دانند چگونه از این مجموعه با دقت و ایمن استفاده کنند ، چه برای سرگرمی با دوستانشان باشد و چه برای بازی برای یک جشن تولد.

آیا برای فرزند خود ست آرایش خریده اید؟

در مورد آن در بخش نظرات در زیر می توانید نظر خود را بگویید.


تهیه و تنظیم: وبلاگ بازیشاد