وبلاگ


وبلاگ بازیشاد


زنبور عسل (قصه های کودکانه)

زنبور عسل (قصه های کودکانه)

زنبور کوچولو وقتی چشمانش را باز کرد ساعت ۶ صبح بود و دید که همه مشغول کار کردن هستند،نگاهی به اطراف کرد و با بی میلی برای کار کردن آماده شد.همهی در حال کار کردن بودند، بعضی ها لانه را تمیز می کردند، بعضی دیگر به بچه هایکوچک می رسیدند و عده ای هم راه رو را تمیز می کردند.زنبور کوچولو که دل و دماغ کار کردن نداشت آرام آرام شروع کرد به گرد گیری کندو.در ذهنش یاد بازی دیروزش در دشت گل ها افتاد و دوست داشت کهدوباره به آن جا برود و با دوستان جدیدی که پیدا کرده بود بازی کند.او دیروز با شته ها بازی کرد و بسیار با هم صحبت کردند و خندیدند. دشت گل کنار پنبه زار بود و بسیار زیبا بود.

بچه تنبل (قصه های کودکانه)

بچه تنبل (قصه های کودکانه)

پونه دختر کوچکی بود که به مهد کودک می رفت، او در انجام دادن کارهایش کمی تنبل بود.همیشه برای کارهای نکرده اش بهانه می آورد، هنگام رفتن به مهد کودک بعد از کمی راه رفتن به مادرش میگفت:مامان من را بغل کن من خیلی کوچکم و نمی توانم همه ی راه را پیاده تا مهد بیایم، پاهایم خسته می شوند.مادر هم بیشتر راه پونه را در آغوش می کشید و به مهد می برد.وقتی به خانه می آمدند همیشه برای انجام کارها تنبلی می کرد و اصلا به مادرش کمک نمی کرد.مادرش می گفت وقتی از بیرون می آیی باید دست هایت را بشوری، پونه هم می گفت من آنقدر بزرگنشده ام که بتوانم به تنهایی دست هایم را بشورم و لباس هایم را خیس می کنیم.

چگونه برای کودکان داستان بنویسیم

چگونه برای کودکان داستان بنویسیم

چگونه می توان بهترین داستان را نوشت؟ آیا دوست دارید در مورد شخصیت های کتاب مورد علاقه یخود بنویسید؟ و یا شخصیت های جدیدی خلق کنید؟نوشتن داستان می تواند یک چالش واقعی برای سنجیدن دانش شما باشد؟همان طور که در خواندن و نوشتن یک کتاب و یا تعریف کردن داستان ها مهارت دارید،نوشتن کتاب هم مهارت های خاص خود را دارد.برای کمک به نویسنده ی درون خودمان باید از کتاب ها و نویسنده های مشهور کمک بگیریم و بدانیمکه چطور می توانیم بهترین کتاب را خلق کنیم که جذابیت کافی برای خواندن داشته باشد.

فواید بازی کودکان با عروسک انگشتی

فواید بازی کودکان با عروسک انگشتی

بازی با عروسک بندانگشتی: این بازی از دوران نوزادی کودک شما تا چهار   ماهگی‌اش خوب و مناسب است. در این بازی مهارت‌هایی که رشد پیدا می‌کنند  یکی  توسط تحریک بینایی و دیگری با تعامل بین شما و کودک. فکر هم نکنید  حتماً  باید این بازی را در دورهٔ نوزادی فرزندتان انجام دهید و همچنین  اجرای آن  وقتی کودک کمی بزرگ‌تر می‌شود باز هم سرگرم‌کننده خواهد  بود.وسایل مورد نیاز برای این بازی فقط یکی از  دست‌های شما و یک یا چند  عروسک‌ بندانگشتی ساده است که حتی می‌توانید  خودتان آن را با کاغذ ضخیم و  یک ماژیک درست کنید.

ورزش دوچرخه اسپینینگ چیست؟

ورزش دوچرخه اسپینینگ چیست؟

ورزش اسپینینگ برای لاغری و تناسب اندام بسیار مفید است چون کالری سوزی  بالایی دارد. اسپینینگ یکی از بهترین ورزش های برای کاهش وزن است. دوچرخه‌سواری فعالیتی لذت‌بخش است. علاوه بر تفریح، ورزش خوبی هم محسوب  می‌شود. اما ورزش اسپینینگ که با استفاده از دوچرخه‌ ثابت و ۴۵ دقیقه رکاب‌ زدن و عرق کردن در اتاقی بسته انجام می‌شود.

نقش مهم اسباب بازی در زندگی و آینده کودک

نقش مهم اسباب بازی در زندگی و آینده کودک

در گزینش  اسباب‌بازی برای کودک باید بسیار دقت کرد، زیرا اسباب‌بازی‌ها در شکل دادن  به تمایلات عاطفی و روانی کودکان نقش مهمی را ایفا می‌کنند.
اگر بازی کردن با اسباب‌بازی برای کودک سخت باشد، او را خسته کرده و باعث کاهش اعتماد به نفس در او می‌شود و از طرفی اگر بسیار ساده باشد، نمی‌تواند باعث فکر کردن کودک شود.
بازی و اسباب‌بازی کودک را برای نقش واقعی‌اش در زندگی آینده آماده می‌کند.

عروسک روسی
فروش ویژه انواع عروسکهای طرح روسی
اطلاعات بیش‌تر