عروسک و اسباب بازی پونی کوچولو

هر عروسک و اسباب بازی پونی کوچولو در پهلوی خود علامت منحصر به فردی دارد.  هر پونی علامت خاص خود را دارد که باعث می شود از اسب دیگر متمایز  شود.   جالب است بدانید این عروسک های دوست داشتنی از سال ۱۹۸۱ در حال   تولید  هستند. در دهه ۱۹۸۰ هاسبرو توانست بیش از ۱۵۰ میلیون نسخه از این عروسک را  بفروشد.

عروسک اسب کوچولوی من  تا سال ۱۹۹۵ توانست مقیاس جهانی به خود بگیرد و پا را از قلمرو ایالات  متحده به طور چشمگیری فراتر گذاشت. البته محبوبیت جهانی این عروسک ها بیشتر  مدیون انیمیشن هایی است که برای این شخصیت دوست داشتنی تولید شده است.   اما در دهه ۹۰ با رشد رقبای عروسک ساز و آمدن عروسک های جدید به بازار،  هاسبرو مجبور به توقف تولید عروسک پونی شد. خط تولید عروسک پونی کوچولو در  سال ۱۹۹۷ دوباره احیا شد. اما در سال ۱۹۹۹ دوبار متوقف شد.

  Amazon.com: My Little Pony Princess Twilight Sparkle Spike the Dragon  Friendship Duet: Toys & Games

چندین  سال خط تولید عروسک پونی متوقف شد. ولی در سال ۲۰۰۳ دوباره تولید عروسک ها  از سر گرفته شد. با اعمال تغییرات جدید بر روی عروسک و به روز کردن آن، خط  تولید با قدرت بیشتری برای سومین بار راه اندازی شد. عروسک های جدید  دوباره محبوب شدند و هاسبرو توانست تا سال ۲۰۱۰ صد میلیون عروسک پونی  بفروشد. نسل چهارم عروسک پونی در سال ۲۰۱۰ همزمان با شروع پخش سریال  انیمیشن پونی کوچولو راه اندازی شد. محبوبیت این برند به قدری بالا رفت که  در فروشگاه های خرده فروشی در سال های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ توانست به فروش بیش از  یک میلیارد دلار دست پیدا کند.

مشخصات عروسک پونی

توصیه  سازنده عروسک پونی این است که عروسک در دسترس کودکان زیر سه سال قرار  نگیرد. اسب های کوچولو با جنس پولیشی و پلاستیکی ساخته می شود. امروزه در  این خط تولید عروسک هایی با طرح اسب دریایی نیز ساخته می شود. قد و وزن  عروسک ها بسیار متنوع است و قیمت آنها متناسب با کیفیت محصول متغیر است. هر  دو مدل پولیشی و پلاستیکی برای پونی های توایلایت، فلاترشای ، رینبو ، اپل  جک ، پینکی بال و رریتی در فروشگاه دالیدل موجود است که با کلیک بر روی  لینک زیر می توانید مشخصات عروسک ها و اسباب بازی های پونی کوچولو را  مشاهده نمایید.

My Little Pony Shining Friends Pinkie Pie Figure

تهیه و تنظیم: وبلاگ فروشگاه بازیشاد