عروسک ال او ال سورپرایز (!LOL Surprise) عروسک هایی هستند که در رده عروسک  های مد قرار می گیرند. پرفروش ترین عروسک مد در تمام تاریخ عروسک سازی  جهان متعلق به عروسک باربی است. اما در سه سال گذشته عروسک ال او ال سورپرایز عنوان پرفروش ترین عروسک مد را به خود اختصاص داده است. ال او ال عروسک هایی با لباس های جذاب و فانتزی هستند و مخاطب خود را سورپرایز هم می کند. چون قرار نیست بدانید چه چیزی  خریده اید. سورپرایز عروسک های ال او ال و اسباب بازی شانسی ال او ال  سورپرایز به شدت خاص است. با دالیدل همراه شوید تا شگفت زده شوید.

L.O.L. Surprise OMG Fashion Dukke serie 3 - Roller Chick - leketøysbutikken  med extra stort utvalg til extra lave priser

عروسک های LOL: بهترین اسباب بازی سال

شرکت ام جی ای (MGA) سازنده  اسباب بازی و عروسک های ال او ال سورپرایز می باشد که ایده خلاقانه این  عروسک ها را صاحب است. شرکت ام جی ای بسیار هوشمندانه عمل کرده است. از یک  سو توانسته است عروسکی در رده عروسک های مد تولید کند که علاقه مندان زیادی  دارد و از سویی دیگر انتظارات بچه های امروزی از عروسک ها را به خوبی  دریافته است و سعی کرده است با غافلگیر کردن بچه ها آنها را خوشحال کند. هر  لایه را که باز کنید، به یک اکسسوری یا نشانه ای از عروسکی که در مرکز  بسته قرار گرفته است، خواهید رسید. به این ترتیب یک ماجراجویی کوچک برای بچه ها رقم خورده است. جالب نیست!

مدل های اولیه بسته های عروسک کروی شکل بودند. اما سری های بعدی بزرگتر و  استوانه ای شکل و حتی مستطیلی نیز شدند. همچنین عروسک ال او ال تاکنون موفق  شده است دو سال پیاپی نامزد جایزه توتی شود. سال ۲۰۱۹ توانست این جایزه را  از آن خود کند. در سال ۲۰۲۰ نیز در لیست نامزدهای سال ۲۰۲۰ توتی قرار گرفت و توانست امسال نیز جایزه بهترین اسباب بازی سال را از آن خود کند.

L.O.L. Surprise Hairvibes Tots, sortiert, L.O.L. | myToys

شگفتی عروسک ال او ال سورپرایز چیست

شما یک اسباب بازی شانسی می خرید که ال او ال سورپرایز نام دارد و فقط زمانی که جعبه را باز کنید  خواهید فهمید کدام عروسک با چه اکسسوری هایی نصیب شما شده است. بسته های  کروی اسباب بازی ال او ال سورپرایز مانند پیاز لایه لایه است. هر بسته هفت لایه دارد و در هر لایه یک اکسسوری عروسک قرار گرفته است. بچه ها به تدریج که  لایه ها را باز می کنند و اکسسوری عروسک را می بینند، باید حدس بزنند که چه  عروسکی در مرکز جعبه نشسته است. این اکسسوری می تواند لباس، کفش، گوشواره  یا عینک باشد.

البته در حال حاضر انواع گوناگونی از اسباب بازی شانسی ال او ال تولید شده  است که بسته بندی های گوناگونی دارند. مدل های بزرگ و جمدانی شکل و همچنین  بسته های چندتایی عروسک ال او ال سورپرایز نمونه هایی از این موارد هستند.  در بسته های کروی شکل که جذاب ترین نوع بسته بندی عروسک ها می باشند، به  جای لایه لایه بودن، بسته ها طوری طراحی شده اند که انگار گاوصندوق باز می  کنید. ویدئوی زیر باز کردن یک بسته کروی عروسک را نشان می دهد.

Lol Surprise Sparkle Llu79000 | eBay

رازهای عروسک ال او ال

انواع و تعداد عروسک های lol

مدل ها و رده بندی عروسک ها متفاوت است. در مدل های اصلی ال او ال، در سری اول ۴۵ عروسک در نقش خواهر کوچکتر ساخته شدند. در سری دوم نیز ۳۶ عروسک متفاوت دیگر با نقش خواهر بزرگتر و قد خیلی بلندتری وجود دارد. ۳۶ شخصیت  خواهر بزرگتر بسیار پرطرفدار می باشند و خیلی ها به دنبال جمع کردن تمام  آنها هستند.Lol Surprise Peluche 26 cm (Peluche 1): Amazon.it: Giochi e giocattoli

حیوانات خانگی

عروسک ها هم در طرح انسانی دختر و  پسر و هم در طرح حیوانات خانگی تولید می شوند. در نسخه های اخیر اسباب  بازی و عروسک ال او ال سوپرایز، حیوانات خانگی هم وارد مجموعه شده اند. هر  حیوان با رنگ و شکل دو عروسک خواهر متناسب است.

عروسک خواهر کوچک lol

یکی از نکات پنهان مجموعه عروسک ها بطری  آب خواهر بزرگتر است. در واقع این بطری آب برای خودش نیست، بلکه برای این  است تا با آن به خواهر کوچکترش آب بدهد. همچنین نکته جالب توجه تر این است  که رنگ چشمان خواهر کوچکتر در آب سرد تغییر می کند. هر یک از عروسک ها دارای چهار ویژگی منحصر به فرد می باشد: مدل، نوع، کلاب و پاریته.

L.O.L. Surprise OMG Remix Super Surprise, L.O.L. | myToys

گروه بندی عروسک lol

اکنون  تولید این عروسک ها به سری ششم خود رسیده است. در هر سری طراحی های متفاوت  تری روی عروسک ها انجام گرفته است. شرکت ام جی ای، خواهر بزرگتر را با  واژه توتس (Tots)، خواهر کوچکتر را با واژه لیلز (Lils) و حیوان خانگی آنها را با نام پتس (Pets) دسته بندی کرده است.

مشخصات اسباب بازی ال او ال

گروه  سنی مناسب این عروسک ها ۶ سال به بالا می باشد. قیمت عروسک ال او ال شانسی  بین ۱۰ تا ۸۰ دلار تعیین شده است. جهت خرید عروسک ال او ال سوپرایز می  توانید با کلیک روی فروشگاه اسباب بازی وارد شوید. برای مشاهده قیمت های جهانی و خرید عروسک ال او ال شانسی نیز می توانید از اینجا به سایت آمازون نگاهی بیاندازید.

Pin on Spise


تهیه و تنظیم: وبلاگ بازیشاد