اگر قبلاً یک وسیله بازی یا اسباب بازی آشپزخانه دارید اما به نظر می رسد بچه هایتان این موضوع را فراموش کرده اند، این مقاله ممکن است به شما کمک کند تا کودک خود را در بازی مجدد با آن یاری کنید. قبل از شروع اطمینان حاصل کنید که به مقاله زیر نگاهی بیندازید تا متوجه شوید که وسایل بازی آشپزخانه چگونه می توانند به توانمندی و آموزش کودکان کمک کنند:

10 دلیل اینکه چرا باید برای کودکانتان اسباب بازی لوازم آشپزخانه برای یادگیری و مهارت آموزی داشته باشید! در واقع بیش از 10 دلیل برای تهیه بازی های آشپزخانه برای کودک شما وجود دارد. اما، اینها مهمترین آنها هستند. بازی های اشپزخانه یک اسباب بازی است که با کودک شما رشد می کنند. بطور مثال خانواده ای که برای تولد 2 سالگی دخترشان یک ست بازی آشپزخانه خریداری کردن با اینکه او اکنون یک نوجوان 11 ساله است می گوید هنوز یکی از اسباب بازی های مورد علاقه اوست. مادر او سعی کرد او را متقاعد کند که امسال سال انتقال آن به یک کودک کوچکتر دیگر است اما او این ایده را اصلا دوست نداشت و اصرار داشت که آن را حداقل برای یک سال دیگر حفظ کند. بچه ها تمایل دارند مراحل بازی با آن را بگذرانند و سپس آن را نادیده بگیرند و کنار بگذارند، اما آنها همیشه دوباره به بازی با آن بر می گردند. همچنین تماشای چگونگی تغییر بازی با بزرگتر شدن کودک جالب است. سناریوهای بازی با جزئیات بیشتری ساخته می شوند و از آشپزخانه برای موارد دیگر استفاده می شود. دیدن اوج گرفتن تخیل کودک بسیار عالی است! آشپزخانه های بازی در اندازه های زیادی ارائه می شوند برای داشتن آشپزخانه مخصوص کودکان نیازی به یک خانه بزرگ با یک اتاق بازی اختصاصی ندارید. حتی می توانید "آشپزخانه های مبتدی" را برای کودکان نوپا تهیه کنید. اینها نسخه های کوچک نسخه های بزرگتر و با کارایی بیشتر هستند. اگرچه این آشپزخانه های کوچک در حالی که کودک شما کوچک است عالی هستند، اما احتمالاً خیلی زود از بین می روند. توصیه می کنیم کار خود را با یک آشپزخانه با اندازه استاندارد شروع کنید تا کودک شما سالها آن را داشته باشد. معمولا سینک ظرفشویی یا اجاق گاز آشپزخانه ترکیبی عالی از شروع یک اسباب بازی آشپزخانه برای بازی استاندارد کودکان است. اگر فضای بسیار کمی دارید ، نگاهی به برخی از آشپزخانه ها بیندازید که در گوشه اتاق جا می شوند.

مهمترین دلیل اصلی تهیه یک بازی آشپزخانه برای کودک شما، تخیل و خلاقیتی که این وسایل می توانند در هنگام بازی به آنها القا کنند بی پایان است که این واقعا یک اسباب بازی مناسب در یک بازی کودکانه برای رشد قدرت رهبری کودک است! که بچه ها را تبدیل شده اند به یک فرد قدرتمند و دارای حس مدیریت و رهبری در محیط خانواده، اجتماع و در اینده در مدرسه می کند. کودکان می توانند خانه ، رستوران و هر چیز دیگری را که خواب ببینند بازی کنند. از جمله بازی با لوازم اشپزخانه از جمله: بشقاب ، فنجان ، چنگال ، چاقو ، سیب ، نان ، مرغ و غیره همچنین اعمالی مانند - برش ، ریختن ، شستن ، خشک کردن ، هم زدن ، پخت ، یخ زدن و غیره و حالاتی مانند - گرم / سرد ، مرطوب / خشک ، بزرگ / کمی ، پر / خالی و غیره یا اگر کودک شما بزرگتر است و از آشپزخانه به عنوان بخشی از سناریوی رستوران استفاده می کند ، می توانند در مورد واژگان رستوران نیز صحبت کنند. به عنوان مثال: پیشخدمت ، آشپز ، منو ، مشتریان و غیره مهارت های اجتماعی را ارتقا می دهد وقتی چندین کودک با هم در آشپزخانه مشغول بازی هستند ، باید به نوبه خود مهارت بگیرند زیرا همه نمی توانند همزمان کار مشابهی انجام دهند. اگر کودکان بزرگتر باشند باید با هم کار کنند تا تعیین کنند چه کسی چه نقشی را در سناریو بازی می کند. کودکان برای دستیابی به روشهای جدید و جالب استفاده از آشپزخانه باید تلاش های خود را با هم تلفیق کنند. رشد مهارت های حرکتی خوب کودکان می توانند مهارت های حرکتی ظریف خود را با برداشتن تکه های کوچک غذا (در اکثر آشپزخانه ها لوازم جانبی از جمله غذا ، ظروف و ظروف وجود دارد ، اما شما می توانید بسته های لوازم جانبی را نیز جداگانه خریداری کنید) و سپس قرار دادن آنها در بشقاب ها یا در فنجان ها ، تمرین کنند. در بسیاری از آشپزخانه ها دستگیره هایی قابل چرخش هستند که به این معنی است که کودک برای انجام این کار باید از مهارت های حرکتی ظریف استفاده کند. برخی لوازم جانبی غذایی که می توانید خریداری کنید در واقع به منظور استفاده از مهارت های برش در کودکان است. به عنوان مثال ، یک خیار از وسط نصف می شود و توسط تکه های مخملی به هم متصل می شود. کودک شما می تواند از یک چاقوی پلاستیکی استفاده کند (این مجموعه با بسیاری از مجموعه ها وجود دارد) تا غذا را از وسط نصف کند.

یادگیری مهارت های حل مسئله وقتی کودک شما در آشپزخانه اسباب بازی، بازی می کند، مشکلات مختلفی وجود دارد. به عنوان مثال، همه ظروف در کمد قرار نمی گیرند، بنابراین کودک شما باید سایر راه حل های ذخیره سازی را کشف کند. یا ، کودک شما می خواهد در رستوران خود پیتزا سرو کند اما غذایی برای نشان دادن پیتزا وجود ندارد. چه چیزی می تواند به عنوان پیتزا استفاده شود؟ اگر چند کودک با هم بازی کنند ، احتمال بروز مشکلات بیشتر بیشتر است. آنها باید با هم کار کنند تا این موارد را کشف کنند. مهارت های دسته بندی با کودک خود در مورد گروه های مختلف غذایی و گروه های غیر غذایی صحبت کنید. وسایل آشپزخانه خود را مرتب کنید. به عنوان مثال ، تمام کارد و چنگال ها می توانند درون یک سبد قرار بگیرند ، ظروف می توانند داخل یک کمد قرار بگیرند. همه میوه ها می توانند درون کیسه قرمز و سبزیجات داخل کیسه سبز قرار بگیرند. یا سعی کنید غذا را بر اساس رنگ طبقه بندی کنید! توانایی دسته بندی و سازماندهی یک مهارت عملکردی اجرایی است که همه کودکان به منظور گسترش واژگان و سازماندهی افکار خود برای تشکیل جملات منطقی و تصمیم گیری ، باید آن را داشته باشند.می توانیم در مورد اهمیت دسته بندی و اینکه چگونه بازی وانمود کننده به این مهارت کمک می کند چیزهای زیادی بنویسیم ، اما فکر می کنیم این را برای مقاله دیگری ذخیره کنیم. مهارت های نوشتن را تمرین کنید اگر کودک شما بزرگتر است ، او را تشویق کنید که برای رستوران منویی بنویسد. یا دفعه دیگر که در رستوران هستید ، از منوی بچه ها یک نسخه اضافی بخواهید (آنها معمولاً کاغذی هستند) و سپس آن را کپی کنید. بچه های شما می توانند از این به عنوان منوی رستوران خود استفاده کنند. کودکی که پیشخدمت است می تواند سفارشات مهمانان را بنویسد. اگر کودک شما از هجی کردن کلمات و موارد خاص اطمینان ندارد ، می توان از این فهرست استفاده کرد. مانند شمارش / رنگ ها، آشپزخانه های کودکان برای کار کردن روی شمارش و رنگ ها از طریق بازی بسیار مناسب هستند. شما یک مدافع جدی در برابر تحمیل مهارت های اولیه علمی به بچه هایتان هستین. با این حال ، معتقدیم مهارت هایی مانند شمارش (ریاضی) ، تشخیص رنگ و سواد برای یادگیری همه کودکان مهم است. این راهی است که شما برای معرفی این مهارت ها به فرزند خود می روید بسیار مهم است. در حالی که کودک شما در حال بازی با اسباب بازی آشپزخانه است ، می توانید در بازی شرکت کنید. مقداری ظرف بشویید ، مقداری غذا درست کنید و سپس شمارش همه بشقاب ها را شروع کنید. ببینید فرزندتان علاقه دارد یا نه. اگر پاسخ مثبت است ، از او بخواهید که با شما حساب کند. یا اگر او قبلاً شمارش را شروع کرده است ، ببینید آیا مواردی وجود دارد که بخواهد خودش حساب کند. همچنین می توانید به همین روش روی رنگ ها کار کنید. به عنوان مثال در مورد فلفل قرمز ، گوجه فرنگی قرمز ، موز زرد و صفحه زرد صحبت کنید. قبل از شروع جستجوی آشپزخانه اسباب بازی مناسب کودک خود ، نگاهی به بهترین آشپزخانه بازی کودکان در بخش ست آشپزخانه فروشگاه اسباب بازی بازیشاد بیاندازید که شاید متناسب با نیاز متفاوت افراد (فضا ، بودجه ، جنسیت و غیره) مورد مناسب خود را پیدا کرد و خریداری کردین. من همچنین در انتهای مقاله یک بخش پاداش گفتار و زبان برای شما قرار داده ام!


تهیه و تنظیم: وبلاگ فروشگاه بازیشاد

https://bazishad.com/toys/toysset