مجموعه اسباب بازی بازی شاد با بهره گیری از 15 سال تجربه کاری خود توانسته تا امروز به فروش بیش از 8000 تنوع بازی های کودک در سراسر کشور به آموزش و سرگرمی کودکان کمک بسزایی کند، در صورتی که  نیاز به لوازم بازی و اسباب بازی های خاص، متنوع، جذاب کودکان دارید این وبسایت را از دست ندهید.

محصولات این مجموعه شامل دسته‌های مختلفی است که از جمله آن ها می‌توان به انواع اسباب بازی، وسایل  فکری و آموزشی، لوازم کنترلی اسباب بازی، محصولات شخصیتی، محصولات هیجانی،  عروسک و آرایشی دختران، اسکوتر برقی، محصولات بادی و … اشاره کرد.

به طور در بخش محصولات فکری و آموزشی شما می‌توانید شاهد محصولاتی از قبیل لگو ، پازل کودک ، بازی سرگرمی و … باشید.

و یا در قسمت شخصیت مدل محصولات پرطرفدار سگ های نگهبان قرار دارد وجود انواع مختلف طرح  از این محصول باعث شده علاقمندان زیادی رو به خود جذب کند.

در  دسته محصولات هیجانی بیش از 100ها نمونه از طرح‌های لوازم هیجانی کودک قابل مشاهده است که می‌تواند در خانه‌های بازی و همچنین مهدکودک‌ها کاربرد داشته باشد.

در بخش محصولات بادی می‌توانید استخر، صندلی، توپ و … را مشاهده کنید.

اسباب بازی موزیکال باتری خور یکی از پرطرفدارترین ترین محصولات مورد علاقه در هنگام بازی برای کودکان  است، در وبسایت بازی شاد بازی های موزیکال چراغدار شاد متنوعی برای فضای مورد نظر شما جهت بازی کودکان موجود است.

در بخش محصولات اسباب بازی، ست مشاغل کودک قابل مشاهده است، این ست شامل لوازم نجاری، آشپزی، پزشکی و … است که برای آشنایی کودکان با مشاغل مختلف می‌تواند مفید واقع  شود.

مجموعه بازی شاد کنار سبد محصولات متنوع خود، خدمات پس از فروش کم نظیری را ارائه می‌دهد، از جمله  این خدمات می‌توان به پشتیبانی محصولات تا زمان راه اندازی سالم آن توسط مشتریان و خریداران اشاره کرد همچنین گارانتی سلامت فیزیکی محصولات بازیشاد تا ارسال سالم اجناس برای خریداران و اعلام رضایت مشتریان از سلامت و صحت درستی محصولات است که این بخش کوچکی از سرویس‌های بازی شاد است.

علاقه مندانی که قصد دارند با این مجموعه آشنا شوند و یا نیاز به اطلاعات بیشتر در این حوزه دارند می‌توانند به وبسایت اسباب بازی بازی شاد مراجعه و یا با شماره در واتساپ 09186780090 در ارتباط باشند.

https://bazishad.com

اسباب بازی بازی شاد