وبسایت سخت افزار - کمپانی لگو اعلام کرده است که هزاره‌ی فالکون، لگوی  7500 قطعه ای با قیمت 800 دلار به فروش خواهد رسید. شرکت لگو یکی از بزرگترین سازه های خود را با اقتباس از یکی از نسخه  های فیلم جنگ ستارگان ساخته است.


این سازه که یک جنگنده غول پیکر است، شامل  بخش هایی مانند توپهای لیزری در بالا و پایین، یک رمپ برای خروج، صفحات  لایه ای قابل جابجا شدن که به بدنه اصلی متصل می شود، توپخانه و کابین  خلبانی است که چهار سرنشین را در خود جای میدهد.


 
این سازه دارای دو  نسل از شخصیت های جنگ های ستارگان است. شخصیت های دوره کلاسیک؛ هان، لیا،  چوباکا و C-3PO به همراه شخصیت های جدیدتر؛ ری، فین و BB-8. شما همچنین می  توانید این کشتی را با تغییر دادن چند قطعه از جمله ظرف حسگر، به ظاهر  کلاسیک یا جدیدتر تغییر دهید.
 
برای خرید این سازه عظیم الجثه  کافیست که سایت Lego بروید و آن را به صورت آنلاین خریداری کنید. همانطور  که میدانید قیمت این لگو 800 دلار است و این مبلغ کمی برای خرید یک سرگرمی  نیست. در جهت مقایسه شما می توانید با این مقدار پول به همراه 100 نفر از  دوستان خود به سینما بروید و آخرین فیلم جنگ ستارگان "The Last Jedi" را که  در تاریخ 15 دسامبر اکران می شود را ببینید.