اسباب بازیها برای بچه ها معجزه می کند. آنها می توانند آموزش ببینند ,  مشکلاتشان را حل کنند , تخیل و رویا پردازی کنند و همچنین هنگام بازی لذت  فراوانی ببرند.

بسیاری از والدین می خواهند بدانند چه نوع اسباب بازی برای کودکان بخرند که به طور ناخودآگاه مهارت های خود را افزایش دهند.

اسباب  بازی های آموزشی پس از مدتی جذابیت خود را برای کودکان از دست می دهد.  ممکن است شما هوشمندانه رفتار کنید و اسباب بازی هایی  که جذاب و آموزشی و  هوشمندانه هستند خرید کنید.

 

لگوها

لگو  اسباب بازی های مورد علاقه همه مردم  جهان است. آنها از سال 1949 تا کنون  تدریس بچه های شما را در مورد نحوه ساخت و پیروی از دستورالعمل های آموزشی  انجام داده اند. 

 پدربزرگ شما می تواند با Legos بازی کند. چه چیزی در مورد Legos خوب است که آنها کار را ارائه می دهند.

 هدف  بچه شما فقط باز کردن یک جعبه و بازی کردن با یک اسباب بازی نیست، او باید  این اسباب بازی را بسازد و اسباب بازی دقیق تر آن را سخت تر بسازد.

لگوها  به آنها آموزش میدهند که باید برای رسیدن به چیزهای خوب در زندگی کار  کنند. آنها باید دستورالعمل ها را دنبال کنند و روز کاری خود را برای تکمیل  یک کار آماده کنند. 

 یکی از مهمترین مزایای استفاده از Legos این است که آنها همیشه بر روی روند تداوم قرار دارند. اگر بچه شما جنگ ستارگان یا هری پاتر، را دوست دارد Legos آنها  ارائه خواهد شد. به علاوه اگر بچه شما مایل به خلاقیت باشد، آنها همیشه می  توانند آنها را مخلوط و هر چیزی که دوست دارند بسازند.

چهره های اکشن

چهره  های اکشن برای تخیل بسیار عالی هستند. چهره های اکشن به شما می آموزند که  چگونه از تخیلات خود استفاده کنید و داستان ها را دنبال کنید.

بازی ها

هیچ  پایانی برای کودکتان نیست تا زمانی که می تواند بازی کند و آموزش ببیند .  بازی های تخته ای و بازی هایی مانند پدال یا ماربل ها. بازی مونوپولی بچه  شما را به متخصص اقتصاد تبدیل می کند. 

بعضی  از بازیها , استراتژی را آموزش می دهد. آنها از اشتباهاتی که در بازی ها  بوجود می آید یاد می گیرند و آنها شروع به استفاده از ذهن خود می کنند،  استراتژی های خود را شکل می دهند و یاد می گیرند که چگونه می توانند دیگر  بازیکنان را از بین ببرند. بازی ها فقط سرگرم کننده نیستند، بچه ها را به  عنوان یک برنده در زندگی , اموزش می دهند.

 عروسک ها

عروسک  ها برای بچه ها شگفت انگیز است. آنها بهترین روش برای یاد گیری بچه های  شما به عنوان والدین هستند. عروسک ها در بازار امروز می توانند گریه کنند و  خود را مرطوب کنند و مراقبان خود را مجبور به مسئولیت کنند. آنها همچنین  به فرزند شما می آموزند که مسئولیت پذیری چیست و اگر یک موجود زنده بود  چگونه به مراقبت نیاز داشت .


تهیه و تنظیم: وبلاگ بازیشاد

https://bazishad.com