در هنگام خرید چه به صورت تلفنی و یا به  صورت حضوری به فروشگاه بسیار از متقاضیان سوال خود را این گونه مطرح میکنند  ، که آیا اسمارت بالانس موجود دارید ؟ و یا مدل های متنوع آن کدام است ؟
در هنگام عرضه و معرفی این چنین اسکوتر های برقی نام اسمارت بالانس ویل که  نام کمپانی سازنده این مدل از اسکوتر های برقی بوده است به آن ها تلقی شد و  به معنای چرخ های تعادلی هوشمند بود . اسکوتر برقی اسمارت بالانس به سرعت بر سر زبان ها افتاد و بسیاری از افراد به دنبال خرید اسکوتر برقی هوشمند اسمارت بالانس ویل در فروشگاه ها بودند .

در ماه های اولیه از رونمایی این چنین  دستگاهی فقط یک مدل از آن موجود بود که با اندک زمان کوتاهی مدل های مختلفی  با سایز چرخ ها ، طراحی های متنوع و امکانات گوناگون طراحی و ساخته شد و  اینک در سال 2020 میلادی شاهد تنوع بسیار بالا و گسترده ای از اسکوتر شارژی ها در اقصی نقاط دنیا هستیم . بگونه ای که میتوان گفت دنیای آن ها بسیار بزرگ و بی نهایت است .
لازم بذکر است کمپانی ها و برند های متنوعی دست بکار شدند و در صدد تولید اسکوتر های برقی هوشمند تعادلی برآمدند اما اولین مخترع این نوع از اسکوتر ها کمپانی اسمارت  بالانس بوده که به همین علت این نام بر روی این دستگاه ها به یادگار به جای  مانده است .

اسکوتر برقی اسمارت بالانس

این روزها و بخصوص با آمدن فصل تابستان همه  ساله مدل های مختلفی وارد بازار می شوند که بسیاری از کاربران در حین خرید  به دلیل تنوع بالا قادر به انتخاب نیستند چرا که همه ی طرح و مدل ها از  کیفیت و جذابیت فوق العاده بالایی برخوردارند .

Smart Balance

اسکوتر هوشمند شارژی در 3 سایز  6.5 اینچ – 8 اینچ و 10 اینچ طراحی و تولید می شود . به تبع افزایش سایز  افزایش وزن دستگاه نیز وجود دارد . انتخاب سایز مناسب اسکوتر برقی به سن و وزن استفاده کننده بر می گردد . البته سایز های چرخ بزرگتری نیز امروزه متداول و رایج شده اند .
به عنوان مثال اگر یک دختربچه 9 ساله با 25 کیلوگرم وزن قصد استفاده از  خرید اسکوتر برقی را داشته باشد سایز 6.5 اینچ بسیار برای وی توصیه میشود  چراکه دستگاه با وزن او همخوانی دارد و هم اینکه قدرت یادگیری و مانور  دختربچه 9 ساله با اسکوتر برقی اسمارت بالانس 6.5 اینچ بسیار سریع است .  حال اگر پسربچه ای بالغ با وزن 55 کیلوگرم قصد خرید داشته باشد بی شک  اسکوتر برقی سایز 8 اینچ به اون پیشنهاد میشود و اگر مردی بزرگسال با 95  کیلوگرم قصد بازی با اسکوتر برقی اسمارت بالانس را داشته باشد بی شک سایز 10 اینچ به او پیشنهاد و توصیه میشود .
البته اینگونه طبقه بندی و پیشنهادات به هیچ وجه مطلق نیست و مثلا یک پسر  بچه بالغ نیز از سایز 6.5 و یا 10 اینچ نیز می تواند براحتی استفاده کند .  اما به طور کل انتخاب یک دستگاه با جنسیت ، وزن ، قد و سن استفاده کننده  میتواند رابطه مستقیمی داشته باشد .

عملکرد اسمارت بالانس ویل ها

اسمارت بالانس و یا چرخ های هوشمند تعادلی  وسایل مهیجی هستند که در دسته محصولات تفریحی سرگرمی قرار می گیرند . این  اسکوتر برقی ها از یک باتری دو موتور و یک برد و شاسی آلومینیومی و بدنه  تشکیل شده اند و عملکرد ساده ای دارند . در کفه ی هر اسکوتر برقی سنسور  هایی تعبیه شده است که با قرار گرفتن پا بر روی آن ها فعال می شوند . در  واقع کافیست تا فکر کنید که می خواهید حرکت کنید . اگر انگشت های پارا به  سمت جلو فشار دهید اسمارت بالانس به جلو حرکت می کند و اگر با پاشنه فشار  وارد کنید دستگاه می ایستد و به عقب می رود . برای چرخش نیز باید یک پا را  بیشتر فشار دهید . این عملکرد بسیار ساده باعث شده است تا استفاده از این  وسیله مهیج هیچ گونه محدودیتی نداشته باشد و یک وسیله کاملا خانوادگی باشد .

این آرامش خاطر را نیز به شما می دهیم که  یادگیری اسمارت بالانس ها بین 15 الی 30 دقیقه بیشتر طول نخواهد کشید . در  ابتدا باید یک شخص همراه شما باشد و دستان شما را از جلو نگاه دارد . تمرکز  کنید و عملکرد پاهایتان را بر روی اسکوتر برقی کنترل کنید . نقطه ثقل آن  را خواهید یافت و می بینید که چقدر لذت بخش است . البته امروزه اسکوتر برقی  ها به قابلیتی به نام اتو بالانس مجهز شده اند و اسکوتر برقی به صورت  کاملا صاف روبروی پاهای شما قرار خواهد گرفت .

با گذشت زمان و استقبال مخاطبان تنوع اسمارت بالانس ها بسیار زیاد شده است .  حتی امروزه شاهد اسکوتر برقی های دسته دار و تک چرخ نیز هستیم . البته  عملکرد همگی یکسان است اما به طور مثال حضور و وجود دسته کار را آسان تر  کرده است . اما در مقابل اسکوتر برقی های تک چرخ کاربری سختی دارند و کار  هر کسی نیست از آن استفاده کند . 

اسکوتر برقی اسمارت بالانس وسیله ای بسیار مهیج و کاملا خانوادگی است که یادگیری آن به زمان بسیار  اندکی نیاز دارد و هر شخصی با اندکی تمرین و صبر میتواند بر روی آن مسلط  شده و نهایت لذت و هیجان را با آن تجربه کند .

از اسکوتر برقی اسمارت بالانس میتوانید برای مصارف و اهداف گوناگونی بهره ببرید . به طور مثال استفاده  از آن ها در ورزش های دسته جمعی در باشگاه های ورزشی بسیار دیده شده است . و  یا برای پیمودن مسافت بین منزل تا محل کار میتوانید از آن استفاده کنید .

قیمت واردات مستقیم

فروشگاه بازیشاد به عنوان وارد کننده تخصصی اسکوتر برقی های با کیفیت , قیمت ها را به صورت نمایندگی قیمت گذاری کرده ایم. همکاران عزیز جهت همکاری به صورت عمده نیز میتوانند با شماره 09186780090 تماس حاصل فرمایند. فروشگاه ایرانی بازیشاد در یک دسته فروشگاهی به صورت تخصصی در زمینه اسکوتر برقی فعالیت میکند و همچنان میکوشد رضایت مشتری را جلب نماید.

بنابراین اگر شما هم جز افرادی هستید که طرفدار طی مسافت کوتاه با کمترین  هزینه و خلاص شدن از ترافیک های سنگین برای انجام کارهای سبک خود هستید  می‌توانید اسکوتر برقی در هر مارک و قیمت و کیفیتی که صلاح دانستید خریداری کرده و حتی برای تفریح نیز استفاده کرده و لذت ببرید.

تهیه و تنظیم:

وبلاگ فروشگاه بازیشاد

https://bazishad.com